O firmie

Agencja Ochrony Osób i Mienia  Global Security sp. z o.o.  jest wysoko wyspecjalizowanym podmiotem dysponującym fachową i doświadczoną kadrą oraz najwyższej klasy sprzętem. Działamy na podstawie koncesji MSWiA nr L-0196/09.

Agencja Ochrony  Global  Security to świeże spojrzenie na kompleksową realizację działań ochronnych, bezkompromisowa polityka jakości, konstruktywny nadzór techniczny oraz osobowy,realizacja okresowych analiz stanu zagrożenia, całodobowy serwis systemów monitorowania alarmów, precyzyjnie dopracowana sieć interwencji, doświadczenie i zaangażowanie pracowników grup interwencyjnych.

Zdobyte doświadczenie oraz wykorzystywanie najnowszych osiągnięć z dziedziny ochrony zapewniają wysoką skuteczność naszych działań, a ciągły rozwój firmy, jak i stosowne zezwolenia, pozwalają na prowadzenie działalności na terenie całego kraju.Przyjmując od Państwa zlecenie bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za realizację usługi na najwyższym poziomie, a tym samym za Państwa pełną satysfakcję.

Ze względu na lokalizację siedziby, głównym rejonem  naszego działania jest miasto Siemiatycze oraz oddziały w Ciechanowcu, Czyżewie i Wysokiem Mazowieckiem.

Nasi pracownicy posiadają odpowiednie kwalifikacje zawodowe dostosowane do stawianych przed nimi zadań. Wszyscy pracownicy naszej firmy cyklicznie przechodzą szkolenia o programie dostosowanym do specyfiki naszych zadań, w celu utrwalenia oraz ciągłego doskonalenia stosowanych metod i podnoszenia posiadanych kwalifikacji zawodowych.

Dodaj komentarz